Kasaba uyushma tashkilotlarida hisobot-saylovlarni o‘tkazish bo’yicha Navoiy viloyatida o‘quv seminar tashkil etildi
Oʻzbekiston kasaba uyushmalari Federatsiyasi Bosh Kengashining 2024-yil 21-dekabrdagi IX-3 sonli qarori bilan tasdiqlangan "Oʻzbekiston kasaba uyushmalari Federatsiyasi tizimidagi kasaba uyushmalari tashkilotlarida hisobot-saylovlarni oʻtkazish toʻgʻrisida Nizom"ga asosan  O`zbekiston energetika neft-gaz,geologiya xodimlari…Батавсил →
SPORT — SALOMATLIK GAROVI!
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2020-yil 30-oktabrdagi PF–6099-sonli «Sog‘lom turmush tarzini keng targ‘ib etish va ommaviy sportni yana-da rivojlantirish chora-tadbirlari to‘g‘risida»gi farmoniga asosan «O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari» aksiyadorlik jamiyatida, ish soatlaridan tashiari…Батавсил →
Joriy yilning 2 – dekabr kuni “Hududgaz Navoiy” gaz taʼminoti filialida O‘zbekiston Energetika, neft-gaz va geologiya xodimlari kasaba uyushmasi Respublika Kengashi raisining o‘rinbosari Sobirjon Egamberdiyevning sayyor qabuli bo‘lib o‘tdi
Sayyor qabulda gaz taʼminoti filiali boshlang‘ich tashkilot kasaba uyushmasi qo‘mitasi aʼzolari, jamoa xodimlari va yetakchi muhandis va mutaxassislar ishtirok etishdi. Tadbirda energetika sohasida mehnat qilayotgan xodimlarni qo‘llashda kasaba uyushmasi oldida turgan…Батавсил →
“Buxoro hududiy elektr tarmoqlari korxonasi” AJda O‘zbekiston Energetika, neft-gaz va geologiya xodimlari kasaba uyushmasi Respublika Kengashi raisining birinchi o‘rinbosari To`xtayev Saidmurod Saidmaxmutovichning sayyor qabuli bo‘lib o‘tdi
Sayyor qabulda “Buxoro hududiy elektr tarmoqlari korxonasi” AJ hamda uning tarkibidagi elektr ta’minoti korxonalarining boshlang‘ich tashkilot kasaba uyushmasi qo‘mitasi a’zolari, jamoa xodimlari va bo‘lim boshliqlari ishtirok etishdi. Muloqot davomida har…Батавсил →
9 nafar fuqarolarning huquqlari tiklanib, mehnat jarayonida jarohatlanishi tufayli yetkazilgan zarar uchun oyma-oy toʻlanishi lozim boʻlgan tovon pullarining undirilishiga erishildi
Sohada ishlab, ish vaqtida baxtsiz hodisa tufayli nogiron boʻlib qolgan fuqarolar A.N.Saliyev, A.Turdiyev, S.A.Toʻraqulov, N.A.Akbarov, M.Ostanaqulovlar shuningdek, boquvchisini yoʻqotgan fuqarolar S.Ismoilova, G.Ismoilova, K.Mirzajonova va Z.T.Nuraliyevalar Oʻzbekiston energetika, neft-gaz va geologiya…Батавсил →